Dynaset

HK Hidrauliskais kompresors

Dynaset
Visaugstākās kvalitātes saspiestais gaiss darbam ar iekārtām.

Saspiests gaiss no hidraulikas

Hidrauliskais kompresors pārveido darba iekārtas hidraulisko enerģiju augstas kvalitātes saspiestā gaisā. Kompresoru var uzstādīt praktiski uz jebkuras darba iekārtas. To ir viegli un vienkārši lietot.

Kompakts un jaudīgs

Šim hidrauliskajam kompresoram ir teicama jaudas un izmēra attiecība. Vairumā gadījumu tas var aizstāt veco velkamā tipa kompresora iekārtu, pateicoties tam, ka ir daudzkārt vieglāks un kompaktāks. Dynaset hidrokompresoru klāstā ietilpst dažādi hidraulisko virzuļu kompresori (HK), hidrauliskie rotējošo lāpstiņu kompresori (HKL), kā arī hidrauliskie gliemežkompresori (HKR).

Daudzpusīgi pielietojams saspiests gaiss

Kompresors nodrošina augstas kvalitātes jaudu pneimatiskajiem instrumentiem, ārējam aprīkojumam un ir izmantojams saspiestā gaisa pūšanai. Tas ir piemērots arī izmantošanai profesionālām vajadzībām, piemēram, derīgo izrakteņu karjeros, raktuvēs u.c.

Uzticama finanšu ekonomija!

Tā ekspluatācijas laikā neradīsies problēmas. Hidrauliskais kompresors uzticami uzsāk darbu, kā arī tam nav nepieciešama papildu degviela. Šī iekārta jums kalpos ilgi — tai ir mazāk nepieciešama apkope salīdzinājumā ar identiskas veiktspējas velkamo kompresora iekārtu.