Konteineru pacelšanas iekārtas

SRSC4533G

Konteineru pacelšanas iekārtas
Šī iekārta jau standarta komplektācijā ir aprīkota ar premium klases elementiem: augstas veiktspējas piedziņas ķēdi, kurā ietilpst ekonomiska Volvo spēka iekārta, Clark transmisiju un Kessler ass piedziņu. Sany vai Elme konteineru pacelšanas satvērējierīces funkcijas lieliski papildina iekārtas standarta specifikācijas.
SANY iekārtas jums nodrošina vislabāko pārredzamību. Operatora kabīne ir konstruēta tā, lai atvieglotu vadītāja kustību dabisko diapazonu, un bezrāmju logi nodrošina neierobežotu skatu uz darba vidi. Darba vidi daudz komfortablāku padara arī skaņas izolācija, kas pat pārsniedz visaugstāko nozares standartu prasības. Transportlīdzekļa redzamību jebkurā vidē — kā dienā, tā naktī — uzlabo standarta 18 LED gaismas.

EngineVOLVO TAD1171VE
Rated Power265 kW @ 2100 rpm/min
Drive AxleKessler D102 PL341
TransmissionClark 15.5HR36000
SpreaderELME 817 or SANY SDJ450F
Lifting capacity max.45 000 Kg
Stacking Layer max.5
Operating weight74 480 Kg


SANY EUROPE
SANY Europe ir daļa no SANY Group — pasaules vadošā celtniecības mašīnu ražotāja. Kopš 2011. gada SANY Europe galvenais birojs atrodas Vācijā. Izpētes un izstrādes (R&D) komanda garantē, ka visi Eiropā izplatītie produkti atbilst prasībām attiecībā uz drošību, uzticamību un efektivitāti.
Vācijā SANY uzņēmums arī izgatavo mobilās konteineru pārkraušanas iekārtas Eiropas un globālajam tirgum.
Iekārtas tiek izplatītas caur Eiropas mēroga plašu dīleru tīklu, kuri SANY klientiem nodrošina arī servisa un apkopes pakalpojumus. Vācijā bāzētā SANY komanda ir apņēmusies nodrošināt visaugstāko kvalitāti — gan ražošanas, gan klientu apkalpošanas ziņā.