Tagasi

Albach

Aastal 2006 asutati firma Albach Maschinenbau GmbH, et viia ellu „iseliikuva ja suure jõudlusega“ puiduhakkija kontseptsioon. Algab prototüübi ehitamine ja katsetamine, mille tulemusena aastal 2008 valmib täiesti uudne puiduhakkur Silvator 2000. Iseliikuv, maksimumkiirusega 48 km/h, 3 m transpordilaiusega ja omaenda eridisainiga 10 m kraanaga. Järgnevatel aastatel müüakse Silvator mudelit edukalt rohkem kui 15 riigis ja masinat arendatakse pidevalt edasi, tegemaks sellest vastupidavuse ja hakkekvaliteedi osas turuliidri.
Kasvav metsanduse ja biomassi tööstus nõuab rohkem liikuvust ja paindlikkust ja aastal 2014 tuleb välja edasi arendatud mudel Diamant 2000. Avalikkusele esitletakse masinat Albach Diamant 2000. Sellel on sõidukiirus 72 km/h ja see on ehitatud veokite nõuetele vastavaks. Äsja väljatöötatud ülekanne ja revolutsiooniline rootor annavad masinale suure jõudluse.
Aastal 2016 avatakse uus tootmishoone Langquaidis, et vastata suurele nõudlusele masinate järele.
Aastal 2020 edastati kliendile juba järjekorras 400-s mudel ja see on tugev märk heast masinast, mida turg vajab.

Firma ScanBalt Crane OÜ on ametlik esindaja Albach brändile Eestis ja Leedus.
Meie mobiilsed mehaanikud on valmis pakkuma Albach hooldust Eestis ja Leedus. Mehaanikud on saanud väljaõppe Albach tehases hoolduseks ja remondiks. Tarnime Albach varuosad läbi meie või kiire vajaduse korral otse kliendile.

Albach masinad

Soovid rohkem infot Albach masinate kohta?