Hooldus

ScanBalt Crane pakub klientidele tehnilise hoolduse teenust Balti riikides.

Hooldusteenus

Pakume nii garantiihooldust ja remonditeenust kui hilisemat regulaarset tehnilise hoolduse teenust, mis on ostetud nii ScanBalt Crane´lt kui varasematelt Sennebogeni esindajatelt regioonis.

ScanBalt Crane on selleks otstarbeks aegsasti välja arendanud mobiilsed hooldusüksuste meeskonnad (mehaanikud ning liikuvtehnika), kes on teid valmis teenindama.

Kontakt

Hooldusega seotud küsimused:

Varuosad

ScanBalt Crane tagab klientidele kiire ja täpse varuosade ning kulumaterjalide tarned.

Varuosapäring

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Varuosade tellimine

Varuosade ning kulumaterjalide tellimusi võtab vastu ning täidab ScanBalt Crane varuosade müügijuht. Tellimusi on võimalik esitada nii ScanBalt Crane laos olevatele varuosadele kui ka tootjatehaste laos olevatele varuosadele. ScanBalt Crane tagab korrektse varuosa tellimuse, transpordi, paigalduse ning vajadusel tehnilise instruktsiooni kliendi tehnikaga tegelevatele töötajatele.

Tarneaeg

Kui varuosa on tehase laos olemas, siis äripäevadel toimetatakse üldjuhul tellitud varuosad klientideni 3 tööpäeva jooksul.

Kiirtellimused

Kliendi soovil on võimalik teostada ka varuosade kiirtellimusi, mille puhul vajalik detail toimetatakse kliendini 24 tunni jooksul.
Kui varuosade tellimuse täitmise aja sisse satuvad riigipühad varuosa tarneriigis/sihtriigis või nädalavahetused, siis kulub varuosatellimuse täitmiseks täiendavalt vastav arv lisapäevi.

Küsi hoolduspakkumist