Tagasi

Sennebogen

Rohkem kui 65 aastat on SENNEBOGEN üles ehitanud oma head mainet materjalikäitlemise tööstuse maailmas. Sennebogen on Eestis olnud esindatud juba aastast 2000.
Sennebogeni praegune kõrgtehnoloogiliste, suure jõudlusega materjalikäitlemise masinate seeria on intensiivse arendustöö tulemus.
Paindlikkus ja maksimaalne kliendiheaolu on uute toodete väljatöötamisel meie esmased kaalutlused. Meie järjepidev kliendi vajadustele vastavate lahenduste juurutamine tähendab, et Green Line tooteseeriast võib leida perfektselt sobiva masina igaks rakenduseks.
Töökindlus ja maksimaalne kasutusvalmidus on olulise tähtsusega enamuses rakendusvaldkondades. SENNEBOGEN keskendub pidevalt jõulise, kõrge tootlikkusega tehnoloogia arendamisele, millel on pikk kasutusiga ning mis vajab vähest hooldust isegi raskeimatestingimustes. Ergonoomiliselt optimeeritud töötingimused ja intelligentsed diagnostikasüsteemid kindlustavad masinate maksimaalse kasutustõhususe igapäevases töös.
Nimetus “Green Line” esindab SENNEBOGEN´i vastutustundlikku suhtumist – suurendades oma masinate tõhusust ja alandades mürataset vähendatakse nende kasutamisest tulenevaid mõjusid keskkonnale.
SENNEBOGEN´i ülemaailmne teenindusvõrgustik tagab klientidele kõrgetasemelise tehnilise toe ja suurepärase varuosade kättesaadavuse.

Sennebogeni masinad

Soovid rohkem infot Sennebogen masinate kohta?