Tagasi toodete valikusse

HDF hüdrauliline puurimisvedelikupump

Hüdrauliline puurimisvedelikupump on kõigil puurimistöödel suurima jõudlusega.
Pumba väiksus ja kompaktsus tuleneb tehnilisest disainist. DYNASETi HDF puurimisvedelikupumba tööpõhimõte põhineb hüdraulilise kolvi lineaarsel reversiivsel liikumisel. Pumbas pole pöörlevaid osi.

Pika tööeaga töökindel seade
Kulumiskindla kattega vastupidavad kolvid ning hästimääritud tihendid ja kõrgekvaliteedilised seenklapid töötavad üle tuhande tunni ja tagavad väikesed töö- ja hoolduskulud.

Kompaktne ja võimas
Soomes projekteeritud ja valmistatud DYNASETi HDF-pump on ülemaailmselt patenteeritud. Tänu täiuslikele võimsuskarakteristikutele ja suurele võimsuse ja suuruse suhtele sobib DYNASETi HDF-pump suurepäraselt suundpuurimiseks.

Lihtsalt kasutatav ja reguleeritav
HDF-pumba käikuandmiseks tuleb vaid ühendada hüdro- ja puurimisvedeliku torud pumba toruliidetega. Lisamäärimist ega -jahutust pole vaja. Puurimisvedeliku vooluhulka ja rõhku saab hüdraulika abil hõlpsasti reguleerida.

Puurimisvedelikud
Tänu HDF-pumba suurele kulumis- ja kemikaalikindlusele saab kasutada mitmesuguseid puurimisvedelikke, näiteks bentoniidi ja vee segu, polümeerseid vedelikke ning vahuainete ja vee segusid. Puurimisvedelikus võib tahket fraktsiooni olla kuni 25%.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!