Tagasi toodete valikusse

HK hüdrauliline kompressor

Suruõhk hüdraulikasüsteemist
Hüdrauliline kompressor muundab töötava masina hüdraulilise energia efektiivselt kõrgekvaliteediliseks suruõhuks. Kompressori saab paigaldada peaaegu igale masinale. Tema kasutamine on lihtne.

Kompaktne ja võimas
Hüdraulilise keevitusgeneraatori võimsuse ja suuruse suhe on suurepärane. Enamikul juhtudel saab temaga asendada vanamoelise ja kohmaka pukseeritava kompressorseadme – seejuures on suurus ja kaal kordi väiksem. Dynaseti hüdrauliliste kompressorite valikus on hüdrauliliste kolbkompressorite (HK), hüdrauliliste pöördlabakompressorite (HKL) ja hüdrauliliste kruvikompressorite (HKR) mitmesugused mudelid.

Mitmekülgne suruõhk
Kompressor annab kõrgekvaliteedilist energiat pneumaatilistele tööriistadele ja välisseadmetele, sobib õhkpuhastuseks jne. Ta sobib ka pidevaks ja nõudlikuks professionaalseks kasutamiseks nt karjäärides, kaevandustes jne.

Usaldusväärne rahasäästja
Hüdrauliline kompressor töötab probleemideta, käivitub kindlalt ja ei vaja lisakütust. Töötab pikka aega – vajab palju vähem hooldust kui sama võimsustasemega pukseeritav kompressorseade.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!