Tagasi toodete valikusse

HMAG Pro hüdrauliline magnet

Hüdrauliline tõstejõud
Autonoomne hüdrauliline magnet on tõeliselt isehäälestuv metallide käitlemise rakendus. Vanametalli kogumispunktides, romulates, taristutöödel ja muudes magnetilist tõstejõudu vajavates kohtades saab kasutada mistahes materjali käitlevat masinat või ekskavaatorit. Magnet ühendatakse poomi hüdraulilise abiliitmikuga, mis on tavaliselt ette nähtud rammvasara, haaratsi vmt seadme jaoks. Pärast ühendamist kas kiirliidese plaadiga või tõsteketiga on seade töövalmis.

Kiire, vastupidav ja ohutu
Kiire demagnetiseerimine garanteerib rauamaterjali täpse käitlemise. Vibratsioonivaba töö ja automaatne kiirust reguleeriv klapp tagavad generaatori ohutu kasutamise ja pikaajalise probleemideta töö.

Paindlik lahendus
Hüdrauliline magnet töötab hästi rendiseadmena mitmesugustel laadimiskraanaga varustatud masinatel ning mitmeotstarbelistel veokitel.

Kompaktsus
Kompaktne hüdrauliline magnet on mõeldud tööks enamikul liikuvatel platvormidel painduva magnetilise kinnitusena. Hüdraulilise magneti saab turvaliselt ühendada kõigi hüdraulikasüsteemidega, millel on vaba tagasivool paaki. Dynaseti hüdrauliline magnet muundab töötava masina hüdraulilise energia efektiivselt materjaliga töötava magneti tõste- ja sortimisjõuks.

Hüdrauliline magnet on kergesti kasutatav ja kiirelt demagnetiseeritav. See tagab materjali käitlemise suure täpsuse.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!