Tagasi toodete valikusse

HMG hüdrauliline magneti toitegeneraator

Hüdrauliline tõstejõud
Hüdrauliline magneti toitegeneraator muundab töötava masina hüdraulilise energia suure efektiivsusega magneti tõstejõuks. Magnetvälja hüdraulilise generaatoriga seade on alati tõstevalmis, kui on olemas sobiv magnet! Magneti toitegeneraator ei tekita probleeme: HMG käivitub hüdraulika töökindlusega ja ei vaja lisakütust.

Kiire, vastupidav ja ohutu
Kiire demagnetiseerimine garanteerib rauamaterjali täpse käitlemise. Vibratsioonivaba töö ja automaatne kiirust reguleeriv klapp tagavad generaatori ohutu kasutamise ja pikaajalise probleemideta töö.

Välisseadmete elekter
Magneti toitegeneraatorile saab paigaldada vahelduvvoolu pingekilbi, mis võimaldab elektriga toita mistahes elektriseadet ja -tööriista. Toodetava elektri hind on väga mõistlik.

Kompaktsus
Kompaktne hüdrauliline magneti toitegeneraator on mõeldud eelkõige liikuvatele masinatele. Magneti toitegeneraatori saab turvaliselt ühendada kõigi hüdraulikasüsteemidega. Dynaseti magneti toitegeneraator muundab töötava masina hüdraulilise energia efektiivselt elektriks ja on materjaliga töötava magneti jaoks ideaalne toiteallikas.
Magneti toitegeneraator on kergesti kasutatav ja kiirelt demagnetiseeritav. See tagab materjali käitlemise suure täpsuse.

Tõstemagnetid
Lai valik väga töökindlaid tõstemagneteid vaata kataloogist.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!