Tagasi toodete valikusse

HGV varieeritav hüdrauliline generaator

Varieeritav generaatorisüsteem (HGV) on mõeldud sõidukitele (nt kaubikutele, veokitele ja laevadele) kõrgekvaliteedilise elektri tootmiseks. HGV süsteem on saadaval laias võimsusvahemikus alates 3,5 kVA. Süsteem on täielik lahendus, mis sobib ka hüdraulikasüsteemita masinatele.

Väikesemõõduliste komponentidega HGV süsteemi paigaldamine isegi masina kitsastesse kohtadesse on kerge. HGV süsteem töötab vaikselt. Otse masina peamootoriga ühendatud süsteem töötab sujuvalt laias pööretevahemikus tühikäigult täiskiiruseni. Kuna süsteem ei vaja lisakütust ja töötab hästi väikestel pööretel, pole süsteemi kasutamine kallis.
Süsteemi südameks on hüdraulilist võimsust elektriks muundav hüdrauliline generaator. Automaatne kiirust reguleeriv klapp ja automaatne pingekontroll muudavad generaatori turvaliseks ja töökindlaks. Lisaks hüdraulilisele generaatorile on süsteemis generaatori osadena või eraldi seadmetena ka hüdropump, solenoidjuhtklapp ja õlijahuti. Vajadusel saab süsteemile lisada ka kompaktse õlimahuti.
Välise elektrikarbi ja/või isegi paljude väljundite paigaldamine tagab elektri hõlpsa kättesaadavuse paljudele seadmetele kandurmasina kogu ümbruskonnas.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!