Tagasi toodete valikusse

HG Hüdrauliline generaator

õrgekvaliteediline elekter hüdraulikast
Hüdrauliline generaator muundab töötava masina hüdraulilise võimsuse efektiivselt kõrgekvaliteediliseks elektriks. Elekter sobib kõigile elektriseadmetele, nii väikestele vahenditele kui ka rasketele tööriistadele.

Elekter kus iganes, millal iganes
Kui töömasinal on hüdrauliline generaator, on elektrivarustus mistahes otstarbeks vaatamata asukohale alati garanteeritud. Tänu kompaktsusele saab generaatori paigaldada paljudele, mistahes suurusega masinatele.
Erinevalt vanamoodsatest generaatorseadmetest toodab hüdrauliline generaator igapäevasel töötamisel elektrit kogu aeg. See muudab kVA hinna vägagi mõistlikuks.

Usaldusväärne, vastupidav ja ohutu
Hüdraulilise generaatori eelisteks on usaldusväärne käivitumine ja sõltumatus lisakütusest. Muudeks eelisteks on pikk tööiga ja suur vastupidavus. Kõige olulisem on, et tänu automaatsele kiirust reguleerivale klapile ja vibratsioonivabale tööle on elektri kvaliteet püsiv. See suurendab käitamise ohutust.

Töötava masina hüdraulikalt jõudu saav hüdrauliline generaator tagab kõrgekvaliteedilise elektri alalise kättesaadavuse. Generaatori saab ohutult monteerida mistahes hüdraulikasüsteemi. Sama võimsusega põlemismootoriga võrreldes on hüdraulilise generaatori kaal ja suurus kaks korda väiksemad. Sellele vaatamata toidab ta hõlpsasti ära isegi suure elektrimootori. Dynaseti kvaliteet tagab generaatori töötamisel hüdraulikale omase suure kasuteguri ja suure koormustaluvuse.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!