Tagasi toodete valikusse

HPT hüdraulilised jõuseadmed

HPU hüdrauliline jõuseade
Hüdrauliline jõuseade annab hüdraulilist energiat kohtades, kus töömasinate hüdraulikasüsteemid pole kättesaadavad. Jõuseadet saab kasutada hüdrauliliste seadmete (nt generaatorite, keevitusgeneraatorite, veepumpade, kompressorite jne) käitamiseks.
Kuna jõuseadmetel on kiirühendusliitmikud, saab hüdroühendusi teha lihtsalt ja kiiresti. Tavalisel seadmel on kaks kiirühendusliitmikku ja valikuklapp kaht tüüpi hüdrauliliste seadmete ühendamiseks. Jõuseadet saab ka kliendi vajaduste järgi kohandada.
Jõuseadmetel on elektriline käivitussüsteem, mis tagab hõlpsa käivitamise kõigis oludes. Käsitsikäivitus on valikuline. Baasmudeli akust saab välisseadmete jaoks ka 12 V alalispinget. Jõuseadmel on mugavaks teisaldamiseks kummirattad ja kokkuvolditavad käepidemed.
Spetsialiseeritud hüdraulilised jõuseadmed nõudlikele rakendustele

HEU hüdrauliline kivipoltide laiendusseade
Dynaseti hüdraulilist kivipoltide laiendusseadet (HEU) kasutatakse tunnelite, koobaste, ehitusobjektide jne kiviseintes olevate poltide ankurdamiseks laiendamisega.
Laiendamisseade surub seinaavausse pistetud õõnsa ja algselt kokkusurutud poldi sisemusse kõrgsurveveejoa. Laienenud polt jääb kõvasti kinni. Laiendamisseade vastab kõigile kivipoltimise nõuetele.
Laiendamisseadme saab paigaldada igale kaevandusmasinale. Ta sobib nii käsitsi kui ka mehaaniliseks poltimiseks ja on käitatav nii platvormilt kui ka maapinnalt. Tarvikutena on saadaval mitmesugused liitmikud ja laienduspüstolid.
Patenteeritud ja probleemivabalt töötava sisemise hüdropumbaga ja vastupidava väliskestaga seadme tööaeg on pikk isegi kõige karmimates tingimustes.

HRU hüdrauliline päästevahendite jõupea
HRU-moodul on spetsiaalselt projekteeritud pääste- ja kustutusmeeskondade poolt kasutatavate tuletõrjeautode jt sõidukite hüdrauliliste kääride, lõikurite ja laialilükkamisvahendite jaoks. HRU-moodul võimaldab kahe jõuseadme samaaegset kasutamist.
HRU, päästevahendite jõupea tarnitakse kompaktse kasutusvalmis moodulina, mis tuleb vaid ühendada päästeauto hüdraulikasüsteemiga. Kõigis HRU-mooduli ahelates kasutatakse hüdrovedelikke. See koos asjaoluga, et kolb on seadme ainuke liikuv osa, tagab pika ja hooldusvaba kasutuskestuse. Jõuseadme ahel on hermeetiline ja käitavast hüdroahelast isoleeritud.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!