Tagasi toodete valikusse

HPW-DUST Tolmamist piirav kõrgsurvesüsteem

Tolmamise piiramine lammutus-, purustus- jne töödel suurendab oluliselt töö tõhusust ja ohutust. Õhk muutub märkimisväärselt selgemaks, nähtavus paraneb ja hingamine on ohutum – kadunud on isegi tolmu maitse ja lõhn.
Süsteemi kasutamine on efektiivne märkimisväärse tolmuemissiooniga masintöödel. Linnades tuleb tolmu ohjata ümbruskonna määrdumise vältimiseks.

Tolmamist piiravast süsteemist on kõige rohkem kasu eriti tolmustel töödel, näiteks kivipurustamisel või purustiga ekskavaatori kasutamisel. Süsteem sobib ülihästi nt haaramiseks, puurimiseks, vasardamiseks ja kuiva pinnase käitlemiseks.

Tolmamist piirav kõrgsurvesüsteem põhineb võimsal Dynaseti HPW hüdraulilisel kõrgsurveveepumbal. Kõrgsurvevett pritsitakse läbi spetsiaalsete otsikute otse töödeldavale alale. Udusarnane pihustatud vesi seob isegi väikseimad tolmuosakesed ja sunnib need maha langema. Kuivalt hõljuksid osakesed õhus vabalt ja kanduksid tööalast kaugele. Väikese veetarbega tolmamist piirav kõrgsurvesüsteem aitab seda vältida.
Süsteemist väljuva vee jaoks on kaks seadet. See võimaldab optimeerida veekasutust vastavalt olukorrale. Väikeste veetilgakeste ja kõrgsurve kombineerimine tagab tõhusa tulemuse väikese veekogusega. See omakorda aitab vältida töökoha üleujutamist. Kasutatava vee saab võtta veevärgist või eraldi mahutist.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!