Tagasi toodete valikusse

HWG hüdrauliline keevitusgeneraator

Kompaktne ja usaldusväärne, tippklassi omadustega
Traditsioonilise mobiilse keevitusgeneraatori saab väga kergesti asendada hüdraulilisega. Hüdraulilise keevitusgeneraatori võimsuse ja suuruse suhe on ületamatu. Seade töötab probleemideta, käivitub kindlalt ja ei vaja lisakütust. Pidev töö ja automaatne ülekuumenemiskaitse muudavad keevitusgeneraatori pikaajalise kasutamise hõlpsaks ja ohutuks. Elektroodide kinnijäämise puudumine ja kõrgepingeimpulsside kasutamine muudavad keevitamise kergeks. Keevitusvool sobib iga liiki elektroodidele. Iga hüdrauliline mudel saab kasutada vähemalt 4 mm elektroodi. Hüdrauliliste keevitusgeneraatorite kaitseklass on IP 34 (kantavad) ja 23 (K-seeria).

Mitmeotstarbeline
Automaatne kiirust reguleeriv klapp võimaldab keevitusgeneraatori kasutamist mistahes suurusega masinatel. Keevitusgeneraatoritel on mitu mudelit (kantavad ja statsionaarsed keevitusgeneraatorid). Sobivad mudelid on saadaval isegi kõige nõudlikumate kasutusalade jaoks. Keevitusgeneraatorid annavad kõrgekvaliteedilist elektrit ka välisseadmetele, väljundparameetrid sõltuvad hüdraulilise keevitusgeneraatori mudelist.

Kantav hüdrauliline keevitusgeneraator
Kantav hüdrauliline keevitusgeneraator on suure võimsusega väike seade. Vaid 18 kg kaaluga on ta kergeim sarnane masin maailmas!
Kompaktset ja kergekaalulist kantavat keevitusgeneraatorit saab isegi käes kergesti töökohale kanda. Kasutuselevõtmine on lihtne; vaja on vaid voolikud kiirliitmikega ühendada.
Tänu automaatsele kiirust reguleerivale klapile töötab keevitusgeneraator mitmesuguse võimsusega masinates probleemideta. Ülekoormusautomaatika muudab generaatori turvaliseks ja töökindlaks. Kantaval keevitusgeneraatoril on sujuv pingeselektor. Alalispinge sobib igat liiki elektroodidele. Kantav keevitusgeneraator saab kasutada kuni 5 mm läbimõõduga elektroode.
Keevitusgeneraatoris on ka generaator, mis annab lisaks elektrit tööriistadele, nt puuridele, valgustitele jne.

K-seeria statsionaarsed keevitusgeneraatorid
Võimsad ja muljetavaldavate omadustega K-seeria hüdraulilised keevitusgeneraatorid on ülima professionaali töövahendid. Funktsionaalsus hõlmab elektrooniliselt juhitavaid kõrgepingeimpulsse, mitme vahemikuga keevitusvoolu selektorit ja mittekinnijäävaid elektroode. Tekitatav alalispinge sobib igat liiki elektroodidele. Keevitusgeneraatoril on ka automaatne kiirust reguleeriv klapp ja vähem kui kümnendiksekundi jooksul reageeriv pingekontroller. Veelgi enam, keevitusgeneraator on ka hüdrauliline generaator. Sellega saab toita praktiliselt iga suurt ja ühtlast voolu vajavat seadet.
K-seeria keevitusgeneraatori saab paigaldada praktiliselt igale kandurmasinale. Tänu ühendamise lihtsusele saab seda ka ühelt masinalt teisele tõsta.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!