Tagasi toodete valikusse

JPL prügikonteinerite kõrgsurve-pesusüsteem

Prügikonteinerite pesemine on kõigile jäätmekäitlusettevõtetele kohustuslik. Näiteks nõuavad EL-i eeskirjad konteinerite pesemist kaks korda aastas.
Prügikonteinerite kõrgsurvepesu robot teeb ülesande lihtsaks: Dynaseti robotiga varustatud prügiveok saab konteinerid põhjalikult puhtaks ühe tühjendustsükliga. Pole vaja lisatööjõudu ega -sõidukeid.
Võimsad pöörlevad düüsid puhastavad konteinerid väikese veekogusega kiiresti ja tõhusalt. Üldise veekulu vähendamiseks saab vee filtreerida ja taaskasutada.
Dynaseti prügikonteinerite kõrgsurve-pesusüsteem kasutab jäätmekogumisveokit maksimaalse efektiivsusega: samaaegselt säästetakse nii keskkonda, aega kui ka raha.

Dynaseti prügikonteinerite kõrgsurve-pesusüsteem on ehitatud jäätmekompaktori sisse. See lubab ühel autol ja selle juhil konteinereid nii tühjendada kui ka pesta. Prügikonteinerid pestakse tühjendamise ajal automaatselt.

Süsteemi jõudlus ületab ühe ringi ajal veoki poolt tühjendatavate konteinerite arvu. Süsteem sobib paigaldamiseks praktiliselt kõigile jäätmeveokitele ja – kompaktoritele. Veoki tagaosas on käepärased juhtpaneelid, kabiinis on puuteekraaniga kasutajaliides süsteemiandmete ja -seadetega.

Dynaseti prügikonteinerite pesusüsteemis on kaks hüdraulilist pöörlevat kõrgsurveotsikut, mis töötamisel konteinerisse sisenevad. Lisaks on konteinerikaante pesemiseks pöörlevate otsikutega torud, püstol käsitsipesuks ja veesoojendusseade.

Süsteemi seadistusest sõltuvalt kulub ühe väikese konteineri sisemuse puhastamiseks vaid mõni sekund. Puhastamisele saab viimase lihvi anda kaasasoleva pesupüstoliga.
Pesusüsteem põhineb patenteeritud töökindlal ja kompaktsel Dynaseti hüdraulilisel kõrgsurveveepumbal. Vee kuni 180-baarine surve koos võimsate düüsidega aitab veekulu väiksena hoida: 2 m³ mahuga paagis olevast veest piisab 220 konteineri pesemiseks.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!