Tagasi toodete valikusse

KPL kõrgsurve-tänavapesur

Kõrgsurvevesi hüdraulikasüsteemist
Tänavapesur on võimas seade. See kasutab Dynaseti HPW hüdraulilist kõrgsurveveepumpa, mis muundab töötava masina hüdraulilise energia kõrgsurveveeks. Tänu kõrgele rõhule saab väga väikesele veekogusele anda väga suure energia.

Ületamatu säästlikkus
Väiksus, kergekaalulisus ja väike veetarve teevad tänavapesurist säästliku ja tõhusa lahenduse. Hüdraulilisel kõrgsurveveepumbal puuduvad pöörlevad osad. See muudab seadme väga vastupidavaks ja hooldusvabaks.

Pindade sügavpuhastus rekordilise ajaga
Erinevalt pindade uhtmisest madalsurveveega toob kõrgsurvevesi tolmu ja liiva asfaldi, betooni jne pooridest välja. Seetõttu ei eralda pind pärast kuivamist tolmu. Tänu väikesele veekulule kuivab pind kiiresti ja ümbruskonda ei ujutata üle.

Mitmekülgselt kasutatav
Tänavapesurid suurendavad töömasinate mitmekülgsust. Saada on paljude kandjate ja kasutusviiside jaoks mõeldud seadmeid. See tagab optimaalse kasutatavuse ja parima võimaliku töötulemuse. Väike veekulu võimaldab ka suure ala tõhusat pesemist isegi väikese sõidukiga ja väiksema hulga veega.
Pööratav tänavapesutoru on tugirattaga ja juhi poolt täielikult kontrollitav. See tagab kasutamise lihtsuse ja töökindluse isegi rasketes tingimustes. Liikurpesuri pesupüstoliga saab majade sissekäike, nurki ja muid raskesti ligipääsetavaid kohti tõhusalt ja hõlpsasti puhastada. Käepärase püstoliga saab eelneva ettevalmistuseta puhastada ka kujusid, pargipinke, liiklusmärke jne.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!