Tagasi toodete valikusse

Jäätõrje De-Icing

Dynaseti jäätõrjetehnika koosneb kiiretest, kõrgautomatiseeritud ja säästlikest moodulitest, millega pritsitakse jäätõrjevahendit jää eemaldamiseks või jäätumise vältimiseks. Moodulid on kõigile standardsetele veokitele ja traktoritele sobivad täissüsteemid. Dynaset pakub mitmesuguseid rakendusi jäätõrjevahendi kandmiseks teedele, parklatesse, lennuradadele, lennukitele jne.

Omadused ja eelised
Jäätõrjevahendi kogust reguleeritakse automaatselt vastavalt sõiduki kiirusele. Nii saavutatakse optimaalne vedelikukulu (g/m2). Dynaseti seadmete investeering tasub end kiiresti tänu vedelikukoguse optimeerimiselt saadud säästule. Dynaseti seadmeid käitab veoki või traktori hüdraulika ja nad ei vaja lisamootoreid ega -kütust. Mälukaardi, välkmälu, USB-liidese ja termoprinteriga kasutajasõbralik liides teeb süsteemi kergestikasutatavaks. Täielikud kasutusaruanded võimaldavad nt kalli jäätõrjevahendi kulu jälgimist. Süsteemi muudavad täielikuks lisa-pihustipüstol ja voolikutrummel. Heitmeteta tehnoloogia tagab seadmete keskkonnasõbralikkuse.

DYNASETI JÄÄTÕRJEMOODULID
1. DYNASETI HÜDRAULILINE JÕUVÕTT (PTO)
HVO kannab mootori jõu edasi isegi jõuvõtuvõlli puudumisel. Ta sobib kasutamiseks iga tüüpi sõidukitel ja hoiab sõidukiruumi kokku. Dynaseti hüdrauliline muudetava suure kiirusega pump pöörleb vabalt ja müratult ning on kasutatav tühikäigult täisvõimsuseni.

HVO koosseisus on nt
• hüdrauliline jõuvõtuga LS-pump;
• jahutatud õli paak koos tagasivoolufiltriga, temperatuuri- ja õlinivoolülitid

2. HÜDRAULILINE AUTOMAATPRITSIMISSÜSTEEM
Automaatne kõrgsurvesüsteem tagab jäätõrjevahendi tõhusa pritsimise ja reguleerib vedeliku kogust sõiduki kiiruse järgi. Operaator juhib süsteemi sõidukikabiinis oleva lihtsa kasutajaliidese abil.

Süsteemi koosseisus on nt
• HPW hüdrauliline kõrgsurve-vedelikupump, hüdraulikakomponendid;
• pihustusdüüsid, düüsitorud, pihustipüstol ja voolikutrummel;
• mälukaardi, välkmälu, USB-liidesega kasutajasõbralik liides;
• kasutusaruanded ja termoprinter.

3. VEDELIKUPAAGID
Klientide ja rakenduste nõudmistest lähtudes pakub Dynaset mitmesuguseid jäätõrjevedeliku paake.

Vedelikupaakide varustuses on näiteks
• jäätõrjevedeliku paak (nt 8 500 l, kemikaalikindlast komposiitmaterjalist);
• imufilter;
• 3” väljalaskeklapp;
• hooldeplatform;
• kaks nivoolülitit ja nivoomõõteandur.

4. AUTOMAATNE HÜDRAULILINE NOOLESÜSTEEM
Sõidukite automaatsel hüdraulilisel noolesüsteemil on jäätõrjetöödel noole horisontaalset asendit tagav stabilisaator ja tõstur. Süsteemi töölaius varieerub alates mõnest meetrist ja lõpetades isegi kõige laiemate lennuradade ja maanteedega. Lülitumine veo- ja mitmesugustesse tööasenditesse on automaatne.

Süsteemi koosseisus on nt
• hüdrauliline nool;
• hoiatustuled.

5. ASJATUNDLIKKUS
Dynaset tunneb kõiki hüdraulikasüsteeme, palju kogemusi on nende integreerimisega mitmesugustele sõidukimarkidele (Mercedes Benz, Scania, Volvo, Iveco, Mack jne). Ettevõte toodab klientide vajadustele vastavaid jäätõrjemooduleid ja -paigaldisi. Mooduleid kasutatakse mitmesugustel eesmärkidel, nt lennukitiibade jäätõrjeks. Dynaseti hüdraulikaseadmetel on maailmas parim võimsuse ja suuruse suhe, mis tagab hõlpsaima paigaldamise kõigile masinatele.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!