Tagasi toodete valikusse

PPL kõrgsurve-torupuhasti

Hüdraulilisi torupuhastusseadmeid kasutatakse tüüpiliselt näiteks torude ja kanalisatsiooni ummistustest vabastamiseks või sulatamiseks kõrgsurveveejugadega ja käsitsi kõrgsurvepesuks pesemispüstoliga.
Dynaseti hüdrauliline voolikutrummel on mõeldud kõrgsurvevooliku mugavaks hoidmiseks ning kiireks ja ohutuks käsitsemiseks töö ajal. Koos Dynaseti HPW hüdraulilise kõrgsurveveepumbaga on voolikutrummel professionaalse torupuhastusvarustuse põhielemendiks.

Tänu trumli vabale pöörlemisele on vooliku mahakerimine selle tõmbamisel või torusse lükkamisel kerge. Trumli saab hüdrauliliselt lukustada mistahes asendisse. Voolikutrumlit juhitakse käsi- või solenoidklapiga, millel on lukustus-, pealekerimis- ja vaba pöörlemise asendid.

Hüdraulilise voolikutrumli paigaldamine on väga kerge: vaja on ainult ühendust voolupiirajaga hüdraulikasüsteemiga. Voolikutrumli pöörlemiskiirust muudetakse trumli mootorit pöörava hüdraulilise voolu reguleerimisega. Eelseadistatud pealekerimisjõud on 800 N, mis võrdub rõhuga 50 baari. Seadet saab muuta rõhupiiramisventiili abil.

Dynaset pakub ka laias valikus otsikuid torude pesemiseks, sulatamiseks ja teisteks töödeks. Toru pesemisel lükkab otsik end tagaosast väljuvate veejugade abil torus edasi ja võib jõuda üle 100 meetri kaugusele.

Seotud tooted

Võta meiega ühendust!